Broušení parket – Vaše podlaha bude zase zářit

Renovace parket pro celou Prahu

Renovace parket broušením dodá Vašim parketám lesk a vrátí krásnou kresbu dřeva. Parkety budou zase vypadat jako nové. Ušetříte tak náklady za novou podlahu. Opakovaně se mohou renovovat i parkety staré 150 let, každé broušení si vezme pouhý 1 mm dřeva.

Zrenovujeme Vaše parkety téměř bez prachu a nepořádku

Broušení parket a dřevěných podlah se provádí speciálními stroji, které během broušení odsávají prach. Ty nejmodernější stroje pro broušení parket a dřevěných podlah používáme v naší společnosti. Naši pracovníci profesionálně vyhladí všechny nerovnosti, odstraní staré nátěry a pak se objeví krásná kresba dřeva.

Jak renovace parket probíhá? Při renovaci parket se podlaha nejprve zbrousí. Začínáme hrubým broušením parket a postupně přecházíme k jemnějšímu, až po nejjemnější. Po vybroušení podlahy nezůstane ve Vaší domácnosti téměř žádný nepořádek, přístroje během broušení parket většinu prachu odsají.

Jednoduše odstraníme všechny škrábance a vyřešíme problémy s vrzajícími parketami

Pro celkovou renovaci parket je třeba vytmelit škrábance a díry mezi parketami, aby nevrzaly. Tmel získáme z nejjemnějšího prachu po broušení parket. Tím dostaneme naprosto totožný odstín tmelící látky. Opravená místa tak skvěle splynou s povrchem, aniž by byla renovace parket znát.

Naše služby nabízíme po celé Praze.

Kontaktujte nás a využijte našich dlouholetých zkušeností.